PLASTIMO ÇOCUK CAN YELEĞİ SARI RENK 2-5 YAŞ 10-20 KG SR40113

ÖZELLİKLERİ

Küçük yavrularınız için şişirilebilir mi yoksa geleneksel köpük can yeleği mi?

Her iki tip de EC standardının gerektirdiği özellikleri karşılar; Kendiliğinden doğrulurlar ve çocuğun başını etkili bir şekilde desteklemek ve hava yolunu sudan uzak tutmak için büyük bir yüzdürme yastığı bileziğine sahiptirler.

•   Çocuklar için şişme can yeleği her zaman otomatik şişirme tipidir; çocuk bilinçsiz bir şekilde suya düşse veya yüzemese bile, can yeleği su ile sadece temas ederek otomatik olarak şişer, ancak şişirilebilir ceketleri sadece 6 veya 7 yaş ve üstü çocuklar için, yani çocuğun yapabileceği bir yaş için tavsiye etme eğilimindeyiz. biraz yüzün ve göreceli bir hareket özgürlüğü ile teknenin etrafında hareket edin Şişirilebilir bir can yeleği, halihazırda gemideki yaşam hakkında bilgi sahibi olan ve tehlikenin makul ölçüde farkında olan bir çocuk için idealdir; köpük ceketten daha az kullanışlıdır, çocuğun daha iyi hareket özgürlüğüne katkıda bulunur ve böylece gemiye katılımı üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabilir.

• Yeni yürümeye başlayan çocuklar ve aslında çoğu çocuk için, hala geleneksel köpük yüzdürme can yeleğini  tavsiye ediyoruz  : çocuğunuz, bir koruma kabuğuna tam anlamıyla "sarılmış" durumda. Birincil işlevi yüzdürme sağlamak iken, köpük hacmi gerçek bir tampon görevi görerek çocuğu sert darbelerden korur; ayrıca, meraklı ve maceracı bir yavrunun hareketlerini kesinlikle yavaşlatır ki bazı ebeveynler bunu rahatlatıcı bulabilir!

Son olarak, güvertelerinizi ağ ile çevrelemeyi unutmayın: Temel olan can yeleğine ek olarak, korkuluk ağı akıllıca ve basit bir önlemdir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır